top of page

Sīkdatņu izmantošana mūsu e-vidē

Nosework.lv tīmekļa vietnes un e-vides izmanto sīkdatņu tehnoloģiju. Sīkdatņu izmantošana attiecas uz visiem zemāk minētajiem četriem juridiskajiem pamatiem jeb mums tās ir nepieciešamas, lai nodrošinātu ar normatīvajiem aktiem regulēto pienākumu pildīšanu, garantētu līgumā aprakstīto pakalpojumu kvalitāti, sniegtu individuālākus un ērtākus pakalpojumus, un saņemtu jūsu piekrišanu mārketinga vajadzībām.

Sīkdatnes (angļu val. cookies) ir nelieli teksta faili, kas caur e-vides serveru tiek augšupielādēti un saglabāti lietotāja datorā. Katru reizi, ieejot e-vidē, lietotājs sīkdatnes informāciju nosūta atpakaļ uz mūsu serveru, un serveris var identificēt lietotāju, pārbaudot klienta atsūtīto sīkdatni.

Pārlūkprogrammas iestatījumos sīkdatņu augšupielādēšanu var arī aizliegt. Taču jums jāzina, ka dažos gadījumos tas var bremzēt tīmekļa vietnes pārskatīšanu vai samazināt dažu tīmekļa lapu funkcionalitāti, vai ierobežot piekļuvi šīm lapām.

Parasti sīkdatnēs apkopoto informāciju izmantojam šādiem mērķiem:

  • Funkcionālās sīkdatnes un pakalpojumu sniegšana: Sīkdatnēm ir liela nozīme mūsu tīmekļa vietnes un elektronisko pakalpojumu darbībai, un ļauj mums pilnveidot lietotāju pieredzi. Piemēram, pēc lietotāja vēlēšanās nav jānorāda lietotājvārds, parole un jāveic autentifikācija katru reizi, kad viņš apmeklē mūsu pakalpojumu vidi.

  • Pakalpojumu pilnveidošana: Ar sīkdatņu palīdzību mēs varam uzlabot savu e-vidi un elektronisko pakalpojumu darbu. Mēs saņemam informāciju par to, kuras no mūsu vietnes sadaļām apmeklētāju vidū ir vispopulārākās, kādas mājas lapas mūsu lietotāji apmeklē vēlāk un no kādām mājas lapām viņi nonāk pie mums, cik ilgi uzturas mūsu e-vidē.

  • Lietošanas analīze: Sīkdatnes izmantojam statistikas sagatavošanai par mūsu e-vides un elektronisko pakalpojumu apmeklētāju skaitu, un novērtējam reklāmas efektivitāti.

  • Mārketinga mērķauditorija: Turklāt ar sīkdatņu palīdzību varam ievākt informāciju par reklāmas piedāvājumiem vai noteiktām pārlūkprogrammām domātu saturu, radot dažādas mērķgrupas.

No sīkdatnēm saņemto informāciju varam kombinēt ar citu avotu informāciju, piemēram, par izmantotajiem pakalpojumiem.

 

Mūsu mājas lapā var būt norādītas saites uz trešo personu tīmekļa vietnēm, precēm un pakalpojumiem kā arī sociālo mediju paplašinājumi (piem. Facebook spraudņi, Google Analytics) mārketinga un statistikas vajadzībām. Trešo personu pakalpojumiem vai trešo personu lietojumprogrammām mūsu vietnēs tiek piemērota trešo personu konfidencialitātes politika. Iesakām jums iepazīties ar šādu personu konfidencialitātes praksi.

bottom of page